fbpx

ההצבעה הסתיימה

ההצבעה הסתיימה

קרן שני

שיווק ואסטרטגיה - יעוץ, וניהול שיווק חיצוני לעסקים

אודות העסק שלי

אני מאמינה שכל עסק צריך שיווק. אבל לא כל עסק חייב להחזיק פונקציה שיווקית In House , בוודאי לא במשרה מלאה. לכן, במהלך השנים כיועצת עסקית בתחומי השיווק והניהול – גיבשתי מודל עבודה גמיש ללקוחות שאינם נדרשים לניהול שיווק פנימי במשרה מלאה. מודל העבודה הזה, של ניהול שיווק חיצוני – מאפשר ללקוחותיי ליהנות מניהול אסטרטגי ופעילות שיווק משוכללת ברמה של עסק גדול – בתקציב המותאם באופן מדויק לצרכים וליכולות של העסק שלהם, גם אם הוא עוד לא עסק ענק. לקבל בול את מה שמתאים לכם, כל מה שאתם צריכים – בתקציב שאתם יכולים. אז מה אני יכולה לעשות עבורכם? אסטרטגיה: בניית אסטרטגיית מותג וגיבוש שפת מותג (לוגו, ערכים), גיבוש תכניות אסטרטגיות עסקיות לתכנון רב שנת הכוללים יעדים ותכניות עבודה, הובלת פרויקטים אסטרטגיים כמו הרחבת פעילות, כניסה לתחומים חדשים, מיזוג חטיבות/ חברות, הקמה ותכנון של פעילויות חדשות, מעבר מפעילות אופליין לאונליין (כולל ליווי תהליכי הקמת אתר), ליווי ומנטורינג למנהלים בנושאי מבנה ארגוני, גיוסים ואתגרי ניהול שוטפים. שיווק: ניהול השיווק/מרקום לכלל צרכי הארגון בהיקף המותאם לצרכי העסק. תכנון והוצאה לפועל של כל הצרכים והחומרים השיווקים/פרסומיים כולל תמיכה לצוות מכירות, כנסים, תערוכות, פרזנטציות וכו’. ניהול תוכן לנכסים הדיגיטלים (אתר, בלוג, רשתות חברתיות) וניהול תקציב קידום. מיוחד לסטארטאפים: תכנית ״קפסולה״ מהודקת בדיוק לצרכים שסטארטאפ מתחיל צריך – חידוד האסטרטגיה, הכנת חומרים שיווקים להתנעת תהליך גיוס ופרזנטציות. ליווי שיווקי ע״פ צורך.

איך הכל התחיל?

צמחתי בתחום השיווק והפרסום בארגונים מובילים כמו שידורי קשת ודפי זהב. בעשור האחרון התמקדתי ביעוץ שיווקי ואסטרטגי כשותפה בחברת יעוץ עסקי המלווה חברות גדולות וגם כמאמנת עסקית המלווה עסקים קטנים -בינוניים ועצמאיים. הובלתי עשרות תהליכים אסטרטגיים ומאות אתגרים שיווקים כמנהלת שיווק, כיזמת וכשותפה בחברות ויוזמות עסקיות. לפני כשנתיים הקמתי גם סטארטאפ טכנולוגי אשר פועל בהצלחה בישראל ובהמשך גם בעולם, וזכיתי להשתתף בשתי תוכניות האצה לסטארטאפים מהמובילות בישראל – שם שיכללתי את ניסיוני וכישורי בסיועם של טובי המומחים בישראל. אני מביאה לשולחן ראיה אסטרטגית, כישורי פיתוח עסקי, חיבור ליעדים עסקיים, מוכוונות לתוצאות – בשילוב חשיבה קריאטיבית, גמישות מחשבתית, חיבור לתוכן ויכולות Story Telling. יש לי נסיון מעשי בתחומי B2B ו B2C, ובענפים ותעשיות מגוונות הן בעולם המוצרים והן כשירות. בין לקוחותי : חברות ורשתות קמעונאיות בתחומי אופנה, לייפסטייל, אלקטרוניקה, סלולר, מזון, מוצרים לבית ועוד. חברות ועסקים מעלם השירותים – מועדוני לקוחות, פתרונות מחשוב, חינוך/השכלה, תרבות, עיצוב, אדריכלות, שירותים עסקיים ועוד. בעלי מקצועות חופשיים : עורכי דין, רואי חשבון, רופאים / מרפאות מומחים.

מסר לאומה

העסק שלכם הוא אתם. היו אותנטיים, הגונים, פתוחים. עבדו עם לקוחות שאתם מכבדים, ומכבדים אתכם. דירשו את מה שמגיע לכם, בחיוך. אבל באסטרטיביות. אל תפחדו משינויים – הם חלק מהחיים, ולרב, הם לטובה. אז קחו נשימה, לכו על זה אל תפסיקו להעז ולנסות דברים חדשים.
5e69f997df0b4.jpg

מוצר או שירות בהטבה:

עזרו לי להפיץ את הבשורה

Share on facebook
Facebook

משתתפות נוספות בעצמאית השנה

שרון חנן

סטייליסטית | מאפרת מקצועית | הרצאות וסדנאות ברחבי הארץ

קרן שני