fbpx

ההצבעה הסתיימה

ההצבעה הסתיימה

אורית חזון מנדל

בניית אתרים מקודמים | עיצוב גרפי | קמפיינים ממומנים

אודות העסק שלי

מה זה OHM? זהו סטודיו לבניית אתרים בוורדפרס, עיצוב גרפי, פרסום וקידום עסקים בפייסבוק וגוגל ושיעורים פרטיים בדיגיטל. ניסיון מעל 25 שנה. יכולת להוביל פרויקטים מורכבים משלב העיצוב ועד לשלב ההדפסה, כולל ליווי וייעוץ לכל אורך התהליך. אני, אורית חזון מנדל – בעלת הסטודיו השילוב בין עיצוב גרפי לבניית האתר, הוא שילוב מנצח. אני אתן את כולי ללקוחות שלי שיצליחו להמריא בעסקים שלהם על ידי מתן טיפים שיווקיים ועיצובים מנצחים. חשוב לי שהאתר שלך יהיה מעוצב, יפה ונקי, שהגרפיקה תהיה איכותית, עברית תקינה, שחוויית הקניה שלך באתר תהיה נעימה וטובה, שהשלמת תהליך הבנייה יהיה מהיר ומקצועי ככל האפשר. שהמחיר יהיה הוגן, אני לוקחת את העבודה שלי בכל הרצינות ונותנת את המקסימום. חשוב לי שהלקוחות שלי יצליחו ויפנו אליי שוב בעתיד, לכן אני תמיד אתייחס ללקוחות באופן נעים וגם, לתת קצת מעבר זה לא מזיק. 12 דברים שהלקוחות שלי לבניית אתר מקבלים: 1. הסבר על תהליך העבודה. אנו נבנה ביחד את אפיון האתר שלכם. אתם לא תרגישו לבד בעניין. אתן לכם טיפים לבנייה נכונה של האתר כך שיניב לכם לקוחות והכנסות עתידיות. 2. עזרה בכתיבת המלל השיווקי, 3. גלריית תמונות מתחלפות בסוגים שונים. 4. פיצ’רים מיוחדים שלא תראו ברוב האתרים. 5. ייעוץ להטמעה נכונה לסדר התמונות והלוגו באתר. 6. עיצוב ייחודי בהתאמה לעיסוק שלכם. חשוב לי להרגיש אתכם ולהעביר את האווירה והאנרגיות לגולשים בלי שהם ירגישו שהייתה כאן מחשבה רבה של תכנון ותהליך עבודה, שהעיצוב יהיה טבעי ונקי. 7. ייעוץ והכוונה איזה תוכן כדאי להכניס לאתר. 8. ייעוץ, איך לבנות את האתר בדרך הנכונה ביותר עבורכם. 9. נגיעות של עיצוב גרפי ועיבודי תמונה, ללא תוספת תשלום, זה בא לי טבעי. 10. התאמה של האתר לכל סוגי מכשירי הסלולר והטאבלטים. 11. דומיין מאובטח ואחסון ברמה גבוהה דרך חברת האחסון שאני עובדת איתה וסומכת עליה. (דומיין זה שם מתחם, הכתובת שמקלידים כדי להגיע לאתר מסויים. לדוגמה: הדומיין של האתר שלי הוא: https://www.ohm.org.il) 12. אתם תקבלו אתר שנראה טוב, בין אם זה אתר תדמית או בין אם זה אתר חנות. המוצרים שלכם יראו טוב! תהיו גאים באתר שלכם, ותשמחו לשתף אותו בכל מקום.

איך הכל התחיל?

תמיד הערצתי אנשים/נשים עצמאיים/יות, היכולת לכלכל לבד את המשפחה, להתפתח תוך כדי עבודה, זה עוצמתי, לכן פתחתי לראשונה תיק ברשויות המס בגיל 19! שכרתי משרד קטן בירושלים (עד היום השלט שלי קיים שם :)), היה לי מחשב אחד, רק במשרד (מדובר על לפני 24 שנה, אין ענן או אי מיילים, היו דיסקטים 1.44mb (סיוט!!!)), התמודדת עם קושי של על כל תיקון קטן של לקוח הייתי צריכה לרוץ למשרד ותמיד הכל היה דחוף. אמרתי לעצמי, למה אני צריכה משרד? לאחר שנה עבדתי מהבית ובמקביל גם עבדתי שכירה, במשרד פרסום, במערכות עיתון. למרות שאני חד הורית עם 2 ילדים מהממים והיה לי פחד עצום! כי אין לי בית או גב כלכלי מאחוריי, לפני שנתיים וחצי, יצאתי ל 100% עצמאות, שיחררתי את כל החסכונות שלי כולל פנסיה (זו הייתה טעות :)), לאחר שלקחתי קורסים שידמו לי את העסק, הבנתי שאני צריכה להיחשף לעוד בעלי עסקים והצטרפתי לעסקים עושים עסקים שהמקום המקסים הזה, האיר לי את הדרך שלי והכרתי אנשים מקסימים וגם חבר טוב ומיוחד לחיים, ואני נמצאת בנסיקה בעסק שלי. תודה למשה חרלופסקי שפיתח את הפלטפורמה המקסימה הזו,

מסר לאומה

צריך להעז! ללמוד ולשפר את הידע שלי בעסק כל הזמן, אם נעמוד במקום, לא יהיה שום שיפור, כי מים עומדים הם עכורים, לכן יש לחדש כל הזמן את העסק שלי, להכניס דברים חדשים, להיות בזרימה כל הזמן, לפגוש אנשים חדשים, לראות הזדמנויות ולממש באופן מושכל אך בלי פחד, מי שלא נכשל/ת לא מצליח/ה. כמו בסוליטר שאני אוהבת :), רק כשנפתח את הקלף נתקדם.
5e6b91808dee8.jpg

מוצר או שירות בהטבה:

בבניית אתרים – כל המפנה מקבל/ת % 10 מהרווחי העסקה של המפנה בסגירת העסקה כמובן. בשיעורים פרטיים – שיעור חמישי ללא עלות. ייעוץ מעמיק לפני בניית האתר ללא עלות.

עזרו לי להפיץ את הבשורה

Share on facebook
Facebook

משתתפות נוספות בעצמאית השנה

אורית חזון מנדל

בבניית אתרים - כל המפנה מקבל/ת % 10 מהרווחי העסקה של המפנה בסגירת העסקה כמובן. בשיעורים פרטיים - שיעור חמישי ללא עלות. ייעוץ מעמיק לפני בניית האתר ללא עלות.